Kaljanas "Mattpear Classic M Ball"
Kaljanas "Mattpear Classic M Ball" Kaljanas "Mattpear Classic M Ball"

Kaljanas "Mattpear Classic M Ball"

Ar turime: Sandėlyje
Mattpear yra kaljanų gamintojas iš Rusijos. Mattpear prekinis ženklas 2016 m. buvo pripažintas metų kaljanu Rusijoje. Tai inovatyvi firma, kuri nuolat tobulina savo produkciją atsižvelgdami į vartotojų pastabas ir būtent dėl to jau 5 metus jie yra Rusijos kaljanų industrijos piramidės viršutiniuose sluoksniuose. 
Visas Mattpear Classic M modelis yra pagamintas iš nerudijančio plieno dar naudojamo aviacijoje. Šio kaljano lėkštutė yra formos kuri neleis ant jos padėtiems angliukams nukristi taip pat arčiau lėkštutės centro yra bangelės, kurios neleis prigesti ant lėkštutės padetiems angliukams. Visi Mattpear kaljanai turi magnetinę žarnos jungį, kurios dėka žarna prijungta prie kaljano laikosi tvirtai ir yra lengvai ištraukiama. Komplekte taip pat rasite juodą antistatinio silikono žarną su spyruokle, kuri neleis žarnai užsilenkti ir originalų prie kaljano stiebo derantį nerudijančio plieno kandiklį. 
Šio kaljano išpūtimo mechanizmas yra tradicinis  - priešingoje pusėje negu kaljano žarnos jungtis. Jis prijungtas prie kaljano magnetinia jungtimi.
Mattpear kaljani iš kitų Rusiškų kaljanų išsiskiria itin moderniu ir išdirbtu difuzoriumi, kuris paverčia kaljaną tyliu ir užtikrina lengvą trauką. 
 
Komplekte:
  • Mattpear Classic M Stiebas
  • 150 cm juoda antistatinio silikono žarna
  • Originalus plieninis Mattpear kandiklis derantis prie stiebo dizaino
  • Spyruoklė žarnai
  • Skaidri, stiklinė Craft formos kolba
  • Visos reikiamos tarpinės
Aukštis 52 cm
289.00 €


Kiekis:  

Turite klausimų?

Klausti apie prekę

Klausti apie prekę

 

Jūsų vardas:


El. pašto adresas:


Telefono numeris:


Klausimas:


Panašios prekės