Knatas "RAW" 1 m

Knatas "RAW" 1 m

Ar turime: Pristatysime per 10-14 dienų

 

Šis iš kanapių pluošto ir bičių vaško pagamintas RAW knatas yra pranašesnis už degtukus ir butano žiebtuvėlius ir kone kiekvienam pypkių rūkytojui būtų geriausias variantas pridegti savo pypkės kaušelį.
Kad būtų lengvai ir patogiai naudojamas, šis knatas paprastai yra apvyniojamas apie žiebtuvėlį. Pridegę šį knatą, pranašumus pastebėsite iš karto. Pirmiausia, jūs sumažinsite butano ar kitų žiebtuvėlių išskiriamų kenksmingų dujų ar degtukų anglies ir sieros junginių įkvėpimo į plaučius riziką iki kone absoliutaus minimumo. Antra, liepsnos kontrolė taps žymiai patogesne. Pavertus knatą žemyn, liepsna bus didesnė, o pavertus žemyn - mažesnė. Su šiuo knatu lengvai pridegsite tiek visą pypkės kaušelį iš karto, tiek mažiausią jo kraštelį, lėtesniam degimui. Taip pat sumažinsite pirštų nusideginimo riziką ir prailginsite žiebtuvėlio tarnavimo laiką.
Šio knato degimo temperatūra yra mažesnė nei įprastų degtukų ar žiebtuvėlių, todėl įkvepiamas dūmas bus švelnesnis ir ryškesnio skonio. Jeigu pypkių pridegimui dar nenaudojote nieko kito kaip degtukų ar žiebtuvėlių liepsnos, turite išbandyti šį RAW kanapių pluošto ir bičių vaško pypkių pridegimo knatą.

 

0.85 €


Kiekis:  

Turite klausimų?

Klausti apie prekę

Klausti apie prekę

 

Jūsų vardas:


El. pašto adresas:


Telefono numeris:


Klausimas:


Panašios prekės